شما در این صفحه هستید:  سخنرانی های گروه های دانشگاهی


مطالب منتخب سایت
پیوندهای منتخب
خبرنامه


كارگاه ها و دوره هاي آموزشي
دپارتمان روانپزشکی و رفتارشناسی ژنومیک بیمارستان روزبه

بدین وسیله به اطلاع می رساند دپارتمان روانپزشکی و رفتارشناسی ژنومیک بیمارستان روزبه، دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، از سال ها پیش اقدام به برگزاری سمینارها ی یک روزه  با موضوعی مشخص، با رویکرد سلامت ذهن ترجمانی (Translational Mental Health; TMH) با عنوان سمینارهای "از ژنوم تا فنوم ذهن"(Genome to Mind Phenome Seminar; GMPS)، در آخرین پنج شنبه ی هرماه از ساعت 9:30 تا 13:30 می نماید. ادامه ی مباحث سمینار در طول ماه آینده در قالب جلسات ژورنال کلاب هفتگی و با عنوان ژورنال کلاب سلامت ذهن ترجمانی (Translational Mental Health Journal Club; TMHJC)، در روزهای دوشنبه از ساعت 11:30 تا13:30، در راستای موضوع سمینار فوق (G2MPS) برگزار خواهد شد. در پایان سمینارها و نیز جلسات ژورنال کلاب، ضمن بحث و تبادل نظر در مورد موضوع ارائه شده، به پرسش های شرکت­کنندگان نیز پاسخ داده می شود. بنابراین در هر ماه یک بسته آموزشی با محوریت یک موضوع به مدت حداقل 12 ساعت ارائه خواهد گردید. تا امروز دپارتمان روانپزشکی و رفتارشناسی ژنومیک بیمارستان روزبه 67 سمینار و79  ژورنال کلاب را برگزار کرده است.

موضوع67امین سمینار ماهانه (پنجشنبه ی این هفته 94/09/26):" مبانی نوروژنتیک روان درمانی- یک رویکرد سلامت ذهن ترجمانی خواهد بود.

 

از کلیه علاقمندان جهت شرکت در این جلسات دعوت به عمل می آید. 

  

 

بدین وسیله به اطلاع می رساند دپارتمان روانپزشکی و رفتارشناسی ژنومیک بیمارستان روزبه، دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، از سال ها پیش اقدام به برگزاری سمینارها ی یک روزه  با موضوعی مشخص، با رویکرد سلامت ذهن ترجمانی (Translational Mental Health; TMH) با عنوان سمینارهای "از ژنوم تا فنوم ذهن"(Genome to Mind Phenome Seminar; GMPS)، در آخرین پنج شنبه ی هرماه از ساعت 9:30 تا 13:30 می نماید. ادامه ی مباحث سمینار در طول ماه آینده در قالب جلسات ژورنال کلاب هفتگی و با عنوان ژورنال کلاب سلامت ذهن ترجمانی (Translational Mental Health Journal Club; TMHJC)، در روزهای دوشنبه از ساعت 11:30 تا13:30، در راستای موضوع سمینار فوق (G2MPS) برگزار خواهد شد. در پایان سمینارها و نیز جلسات ژورنال کلاب، ضمن بحث و تبادل نظر در مورد موضوع ارائه شده، به پرسش های شرکت­کنندگان نیز پاسخ داده می شود. بنابراین در هر ماه یک بسته آموزشی با محوریت یک موضوع به مدت حداقل 12 ساعت ارائه خواهد گردید. تا امروز دپارتمان روانپزشکی و رفتارشناسی ژنومیک بیمارستان روزبه 68 سمینار و83 ژورنال کلاب را برگزار کرده است.

موضوع84امین ژورنال کلاب  (دوشنبه ی این هفته 94/10/28):" مبانی نوروژنتیک درمان با لیتیوم" خواهد بود.

 

از کلیه علاقمندان جهت شرکت در این جلسات دعوت به عمل می آید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آلبوم تصاویر
???? ??? ???? ???? ??? ??????
تازه های کتاب
آشنایی با روانشناسان ایرانی
چکیده پایان نامه دکتری
بحث ویژه
طراحی سایت: متخصص سئو    آمار بازدید سایت: